MRH jugadores – Previous: Working day 25-26 March of 2017


Latter day decaf March, since there are no matches in the first division of European football by the break of selections. Most notable is the second Andalusian derby between Sevilla Atletico Ivi López and Córdoba.

laid-lopez-cordoba

Also we highlight the second party will face Pozo e Iván Alejo in Almería – Alcorcón. Both in tight situations, They will try to score points to escape the red zone.


League Santander

Joselu

El R.C. Deportivo La Coruna does not play this day.

Recio

El Málaga C.F. does not play this day.


League 123

José Ángel Pozo e Iván Alejo

25/03 – 18:00 U.D. Almería A.D. Alcorcón

Manu Del Moral and Saizar

25/03 – 18:00 C.D. Numancia - Rayo Vallecano

Ivi López

26/03 – 18:00 Sevilla Atlético – Córdoba

Jorge Casado

26/03 – 20:30 Elche C.F - Real Zaragoza C.F.

Ferrán Giner

25/03 – 16:00 Real Valladolid - Gimnastic

Jesús Fernández

26/03 – 16:00 Cádiz C.F. - CD. Tenerife


Ekstraklasa Polonia

Iván González

Wisla Krakow does not play this day.


Super League Greece

Pablo de Lucas

Skoda Xanthi does not play this day.


Belgium Jupiler League

Pulido

El Sint-Truidense does not play this day.


Liga I Rumania

Javier Velayos

Tirgu Mures does not play this day.


Segunda División B

José Cruz

26/03 – 18:00 Racing Ferrol – Osasuna B

Toni Villa and Regalón

26/03 – 12:15 Palencia Cultural Leonesa

Lolo Pla

26/03 – 12:15 Guernika C.D. Toledo

Calero

26/03 – 17:00 Burgos Real Valladolid B

Paco Candela

26/03 – 17:00 Albacete Balompié C.F. Fuenlabrada

Diego García

26/03 – 18:30 Atletico Sanluqueño - Granada B

Adrián Castellano

26/03 – 12:00 Celta B – Ponferradina

Carlos Morales

26/03 – 18:15 C.D. Guijuelo - Boiro

Pedro Astray

26/03 – 12:00 U.D. SS Reyes – Logroñes


Tercera División

Chupi

26/03 – 11:30 Martos U.D. Almería B

Torralbo

26/03 – 12:00 Arcos Sevilla C


Juveniles

Manu Hernando

Real Madrid Juvenil A does not play this day.

Antonio Blanco, Guillermo Torres and Sergio López

25/03 – 16:15 Moratalaz Real Madrid Juvenil B

Miguel Baeza and Diego Altube

25/03 – 17:30 Real Madrid Juvenil C - Collado Villalba

Alfredo Pedraza

25/03 – 16:00 At. Madrid Youth - Albacete Youth

Santi Fiel

26/03 – 09:45 Villaviciosa A Ray Vallecano Juvenile C

Alex Ramos

26/03 – 12:30 Youth Real Valladolid B - Santa Marta de Tormes

Oscar De Castro

25/03 – 11:00 R.C.D. Juvenile Coruña B - CD. Conxo


children

Emilio Ballesteros

26/03 – 18:00 Taraguilla Seneca C.F. Children A

Daniel Maurazos, Sergio González, Iván Jareño and Diego Medina

26/03 – 09:00 Rayo Vallecano Infantil A Getafe C.F. Children B

chupe, Diego Jiménez and Manu Sanchez

26/03 – 10:15 Historical Center Sevilla Child B

Francisco Baeza and Juan Francisco Pérez

25/03 – 17:00 Pozoblanco Atletico Cordobes Children


fingerlings

Youssef Enríquez

25/03 – 16:00 Getafe C.F. Youngsters A – Adepo Palomeras A

Luis Cañadas and Diego Lledó

25/03 – 14:00 Rayo Vallecano Alevín A - A.D. Villaverde Bajo Alevín A